Do e-shopu přidáváme stále nové produkty.

O PROJEKTU

BRÁNA K SRDCI

Projekt Brána k srdci vznikl spontánně a neplánovaně v momentě, kdy jsem pro svou práci terapeutky a průvodkyně druhých k vnitřní svobodě začala využívat krásy, podpory a síly různých "pomocníků".

Intuitivně jsem v té době byla přivedena k mnohým vykuřovadlům a vykuřovacím směsím, esenciálním olejům, nádherným minerálům v podobě šperků či samostatných nerostů  a dalším. Nejdříve jsem vše využívala sama pro sebe a svou práci s lidmi, když se však o tyto předměty začali druzí zajímat, přišlo mi přirozené nabídnout tyto skvosty také jim.

Produkty, které v tomto obchůdku naleznete, jsou vysoké kvality (výrobce či dovozce si pečlivě vybírám), sama je používám a každý z nich má za úkol podpořit vás a přinést radost na vaší cestě Zpátky domů. Postupně stále přibývají nové a nové produkty tak, jak se s nimi sama seznamuji a objevuji jejich kouzlo.

A co je Zpátky domů?

Zpátky do zdroje vnitřního klidu, míru a ticha. Do prostoru, ve kterém se rozpouští bolestivé a trpící ego a pozornost se přesouvá do dimenze, která roky neodhalena odkrývá svou pravou tvář a v níž se odhaluje skutečná vnitřní svoboda.

Je to stav jakoby bez pocitu, prostor NIC, ze kterého vše projevené vzniká. Je to zdroj naší skutečné podstaty a jeho objevením začínáme být vedeni k tomu nejlepšímu pro nás, k našemu nejvyššímu potenciálu. Boj, nesváry, strachy, utrpení, nátlak, omezování, bolest a závislosti zde nemají místo. Z tohoto prostoru se lidé znovuzrodí v laskavé, soucitné, klidné, milující a pevné bytosti, které si užívají Života a hluboké blaženosti z něj.

UDĚLEJTE SI RADOST V MÉM E-SHOPU

Jako každý člověk, i postavička, které dali jméno Michaela, má v tomto projevém hmotném světě mnoho poloh a tváří, a ty se mění podle potřeby a aktuálního vnitřního vývoje.

Jednou je v projevu tichá a klidná šamanka a vůdkyně, přinášející druhým transformaci vědomí, jindy nevinné dítě, které si rádo hraje, baví se a směje, pak je zase tvůrkyně a podnikatelka tělem i duší s potěšením z hmoty a peněz, pak zase žena milující mužskou energii, ve které se celá ráda s blažeností rozpustí a pak zase zodpovědná máma a pečovatelka, která je tady pro svou rodinu, děti, dům a zahradu, jindy je nenápadná holka v triku a džínách, milující čas jen s nejbližšími, a pak zase parádnice, která miluje krásné šaty, šperky s duchem a kvalitu, a pak je zase vášnivá divoška, která by nejraději splynula s hlubokým lesem a tančila s vlky.

A pro každé její období či momentální rozpoložení si vybírá příhodný prostředek k podpoře či prostě jen radosti z krásné vůně vytvářející dokonalou atmosféru, nádherného materiálu, hlubokého symbolu...

Dopřejme si krásu, která nám dělá dobře, podporuje nás v potěšení ze života a užívejme společně společného!

S láskou Míša ♥

Informace k výrobkům

Šperky a kožené výrobky jsou ruční výroba, a tak každý produkt je originál, který budete mít široko daleko jen vy. Doba doručení až do vašich rukou proto může několik dní trvat. Prosím o vaši trpělivost 🙂 

U vykuřovadel a vykuřovacích směsí jsou uvedeny informace o jejich léčebných a rituálních účincích. Je dobré mít na paměti, že každý výrobek na těchto stránkách je pomocníkem na cestě zpět k sobě a bude mít takový význam, který mu sami dáte. Dopřejte si s úctou k rostlině plně procítit vůni, která k vám skrze vykuřovadlo bude promlouvat a položit se do ní. Ať vám dopomůže uvidět vše, co spalo ve tmě, a usnadní poodstoupení od ztotožnění se s osobní identitou.

Vy sami určujete, co vám který produkt přinese a k čemu vám poslouží!